Projekty- Den pátý »Moje oblíbené aktivity

5. ledna 2013 v 0:29 | Monča |  Me
Ahoj je tu další den a s ním i moje oblíbené aktivity. Moc v zimě ven s kamarády nechodím, takže to budou spíše letní sporty. O zimních se ale zmíním také. :)

LETNÍ SPORTY
-jízda na kole
-jízdna na kolečkových bruslích
-(dříve i jízda na koni)
-procházky se psem (pokud se to počítá jako sport)
-běhání

ZIMNÍ SPORTY
-jízda na bruslích na led

Tak a teď vám o každém sportu něco řeknu. :)
Ale v celém článku! :*


JÍZDA NA KOLE
-na kole jezdím moc ráda a nejradši s mojí nejlepší kamarádkou A., se kterou vždycky objíždíme školní hřiště alespoň 5x (je to přibližně jeden kilometr ta trasa) nebo také jezdíme do přírody. Například jsme byly jednou v lese a já málem nabourala do stromu, samozřejmě :D. Pak jezdíme také okolo rybníka nebo po silnicích k bližším vesnicím

JÍZDA NA KOLEČKOVÝCH BRUSLÍCH
-jelikož mám zálibu v bruslích na led tak jsem se rozhodla vyzkoušet (toto léto) i kolečkové brusle a vydařilo se. Strašně moc mě baví na nic jezdi a moje nejdelší trasa byla 1,5 kilometru a kamarádky jeli za mnou na kole. Ale dosud jsem se nenaučila brzdit takže brzdím tak, že vjedu na trávu :D.

(DŘÍVE I JÍZDA NA KONI)
-do svých 11ti let jsem bývala strašně moc velikou nadšenkyní do koní, ale všechno jednou končí. Jezdila jsem každý den do jedné blízké stáje u našeho města a tam jsem pomáhala čistit stáje a starat se o koně. Takovou "odměnou" za to byla projížďka na koni, která mě strašně moc bavila a později jsme s mamkou začli jezdit a na soukromé jízdi, kdy mě jedna pani učila jezdit na laně, ale dostala jsem se pouzek tomu, že jsem se naučila vysedávat při klusu. Dál jsem už nikam nejezdila, protože nikdo neměl čas a navíc mi ještě v té jedné stáji rozkradli čistění, které jsem dostala k vánocům. Ve skříni mám ještě helmu, kterou jsem vždy nosila na ježdění. Je sice už zaprášená, ale snad ji ještě někdy nasadím :).

PROCHÁZKY SE PSEM
-my máme bígla takže lovecký plemeno a tak s ním občas jdu s mamkou nebo s kamarádkama na procházku, ale občas se stalo, že se nám vysmekl z vodítka a utekl, vždycky jsme ho chytli, ale už jsem s ním dlouho nebyla. Navíc s ním chodí každý den ven můj děda takže Kendy (ten pes) nemá nouzi a procházky :).

BĚH
-říkala jsem si, že bych mohla trochu zhubnout a tak jsem sháněla kamarádku, která by semnou běhala do nedaleké vesnice O. přes pole. Nakonec jsem jednu sehnala (M.) a tak jsme běhaly tak asi 3 dny, ale pak začly být problémy ve škole, protože jsem se nestíhala učit a nestíhala jsem dělat všechny úkoly tak jsme toho museli nechat.

--------

JÍZDA NA BRUSLÍCH NA LED
-minulý rok jsem se naučila jezdit na bruslích na ledě. Učení bylo těžký, protože jsem pořád padala, ale teď mi to jde a strašně moc mě to baví. Brusle mám sice staré po sestře T., ale i tak se mi v nich moc dobře jezdí. Nejhorší je, když jezdíte neustále 2 hodiny a pak si sundáte brusle a nemůžete skoro chodit, protože vám zmrznout nohy :D. (Ano, přesně tak.. Vlastní zkušenosti :D)

Ne nelyžuju, lyže jsem dříve měla, ale malé a vůbec mě to nebavilo, na tenhle sport prostě nejsem, ale chtěla jsem zmínit ještě jeden sport pokud by se za to dal považovat a to je.. sáňkování!! Ne to asi opravdu není sport.. :D

Doufám, že se vám dnešní článek líbil, protože jsem se v něm snažila opravdu rozepsat. :)
Pořád se neobjevila zmínka o tom, co by jste chtěly na sedmý den, takže stále můžete psát »SEM«
Zítra se těšte na 10 faktů o mně! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama